ODZYSKAMY TWÓJ PODATEK ZA PRACĘ ZA GRANICĄ!

Zwrot podatku z Norwegii

 

Jeżeli pracujesz lub pracowałeś/aś legalnie w Norwegii, masz obowiązek rozliczenia się z tamtejszym urzędem skarbowym!

Możemy pomóc Ci przejść przez wszystkie formalności i zmniejszyć Twoje zobowiązanie wobec norweskiego urzędu skarbowego, jak również rozliczyć podatek z Norwegii i odzyskać go dla Ciebie!

Wypełnij formularz dostępny obok.

To nic nie kosztuje i do niczego Cię nie zobowiązuje! A zajmie Ci tylko 30 sekund!
W ciągu 48h skontaktuje się z Tobą nasz konsultant i odpowie na każde pytanie dotyczące tego, jak rozliczyć podatek z Norwegii. Pomożemy Ci go odzyskać!

Uwaga!


Jeżeli pracujesz lub pracowałeś legalnie w Norwegii masz obowiązek rozliczenia się z tamtejszym urzędem skarbowym. Jeżeli nie rozliczysz się z norweskim urzędem skarbowym - on zrobi to za Ciebie i konieczna będzie dopłata. Zaoszczędź czas i pieniądze – zgłoś się do Super-Tax.pl! Jak? To proste – wypełnij formularz i sprawdź sam!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CUF Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Wyspiańskiego 14/2, 60-750 Poznań, zarejestrowaną: Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS, KRS 0000303597, NIP 9721176202, o kapitale zakładowym 337500,00 zł, jako administratora danych, moich danych osobowych w celu przygotowania dla mnie ofert indywidualnych dotyczących odzyskiwania i realizacji zwrotu podatku i prowadzenia negocjacji odnośnie treści takich ofert, a w związku z tym także na przesłanie mi drogą elektroniczną informacji handlowych na temat usług CUF Sp. z o.o. i innych spółek uczestniczących w świadczeniu usług z tego zakresu. Zgoda obejmuje także zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i przekazywanie ich w/w podmiotom oraz ich przetwarzanie w przyszłości. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest CUF Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, dane będą przechowywane i przetwarzane na podstawie mojej zgody, w siedzibie administratora lub podmiotu przetwarzającego dane na jego zlecenie, oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Odzyskaj podatek z Super-Tax!
Jeżeli pracowałeś legalnie w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech - możesz odzyskać zwrot nadpłaconego podatku. Może on wynieść nawet 2500 zł!
Te pieniądze należą Ci się! Nie czekaj, aż sprawa przedawni się – wypełnij formularz Super-Tax.pl. To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje.
Calavados Investments II sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-659), przy ul. Wł. Sikorskiego nr 2 - 8, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu,
VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000189044, identyfikującą się numerem Regon: 932963926, NIP 8971689847