ODZYSKAMY TWÓJ PODATEK ZA PRACĘ ZA GRANICĄ!

Zwrot podatku z Irlandii

 

 

Irlandia w ostatnich latach była dla wielu Polaków prawdziwą „Ziemią Obiecaną”. Ostatni rozległy kryzys finansowy zachwiał idylliczny obraz „Zielonej Wyspy”. Nie zmienia to jednak faktu, że mimo przejściowych problemów Irlandia nadal jest bardzo popularnym kierunkiem podróży w celach zarobkowych.

 

Jeśli pracowałeś odpowiednią ilość czasu i zarobiłeś kwotę, która podlega opodatkowaniu, to pomożemy Ci odzyskać Twój nadpłacony podatek. Uważamy, że ludzie, którzy wyjeżdżają z Kraju za chlebem zasługują na to, by ich ciężko zarobione pieniądze trafiały do nich, a nie do fiskusa. Nasi najlepsi specjaliści pomogą Ci uzyskać należny Tobie zwrot podatku. Irlandia i jej prawo podatkowe nie ma przed naszymi ekspertami żadnych tajemnic. Pamiętaj, że zwrot podatku z Irlandii to Twoje prawo!

 

Działamy na rynku od długiego czasu i zdajemy sobie doskonale sprawę, że dla naszych klientów liczy się dosłownie każdy cent i każdy grosz. Procedury skarbowe są często tak ukształtowane, by maksymalnie utrudnić zwrot podatku. Irlandia – co w sumie jest całkiem zrozumiałe i naturalne – nie chce z łatwością oddać wpłaconych przez Cienie pieniędzy. Nie martw się! Razem z nami przejdziesz z łatwością wszelkie procedury i uzyskasz należny Ci zwrot podatku.

 

Wystarczy tylko, że wypełnisz zamieszczony na stronie formularz kontaktowy, a nasz konsultant się z Tobą skontaktuje. Wyjaśni Ci on dokładnie, co musisz zrobić, by uzyskać z naszą pomocą zwrot podatku z Irlandii. Bądź spokojny o niezbędne dokumenty. Wszystkie wyślemy Ci pocztą na wskazany przez Ciebie adres i wyjaśnimy jak je wypełnić. Jedyne dokumenty, które powinieneś już mieć u siebie w domu to formularze P45, P60 i payslipy. Jednakże, jeśli nie posiadasz takich dokumentów, to my za darmo skontaktujemy się z Twoim irlandzkim pracodawcą i uzyskamy je dla Ciebie.

 

Pamiętaj, że możesz ubiegać się o zwrot podatku z Irlandii jedynie za maksymalnie ostatnie 5 lat pracy na Zielonej Wyspie. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś, tak by pieniądze, które Ci się prawnie należą nie przepadły!

 

 

Jak to działa? Krok po kroku

 

  • Wypełnij formularz dostępny obok;
  • Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48 godzin od otrzymania Twojego zgłoszenia;
  • Prześlemy Ci komplet dokumentów, które wypełnisz i odeślesz do nas wraz z potrzebnymi kartami podatkowymi: P45,  P60 lub payslipami (wyciągami  z wypłat). 
  • Na zwrot należy czekać minimum 3 miesiące;
  • Pieniądze przelejemy na Twoje konto złotówkowe lub otrzymasz je przekazem pocztowym.

 

Pytania i odpowiedzi

 

Kiedy mogę starać się o zwrot podatku?


O zwrot podatku za pracę w Irlandii możesz starać się przez cały rok. 

 

Jakich dokumentów potrzebuję?


Abyśmy mogli odzyskać Twój podatek za pracę w UK, będziemy potrzebowali jeden z poniższych  dokumentów:

 

  • P45 – dokument, który uzyskujesz od swojego pracodawcy na koniec zatrudnienia;
  • P60 – roczne rozliczenie podatkowe, które uzyskujesz po zakończeniu roku podatkowego;
  • payslipy – odcinki z wypłat.
UWAGA!!! Jeżeli nie posiadasz tych dokumentów – skontaktujemy się w Twoim pracodawcą i uzyskamy je dla Ciebie beż żadnych dodatkowych opłat.

 

Ile będę czekał/ ła na swoje pieniądze?


Okres oczekiwania na zwrot podatku z Irlandii wynosi 3 – 6 miesięcy. 

 

Za ile lat wstecz mogę otrzymać podatek?


Możemy odzyskać dla Ciebie zwrot podatku za trzy lata wstecz.

 

Jeżeli masz dodatkowe pytania – nasz konsultant chętnie na nie odpowie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CUF Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Wyspiańskiego 14/2, 60-750 Poznań, zarejestrowaną: Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS, KRS 0000303597, NIP 9721176202, o kapitale zakładowym 337500,00 zł, jako administratora danych, moich danych osobowych w celu przygotowania dla mnie ofert indywidualnych dotyczących odzyskiwania i realizacji zwrotu podatku i prowadzenia negocjacji odnośnie treści takich ofert, a w związku z tym także na przesłanie mi drogą elektroniczną informacji handlowych na temat usług CUF Sp. z o.o. i innych spółek uczestniczących w świadczeniu usług z tego zakresu. Zgoda obejmuje także zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i przekazywanie ich w/w podmiotom oraz ich przetwarzanie w przyszłości. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest CUF Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, dane będą przechowywane i przetwarzane na podstawie mojej zgody, w siedzibie administratora lub podmiotu przetwarzającego dane na jego zlecenie, oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Odzyskaj podatek z Super-Tax!
Jeżeli pracowałeś legalnie w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech - możesz odzyskać zwrot nadpłaconego podatku. Może on wynieść nawet 2500 zł!
Te pieniądze należą Ci się! Nie czekaj, aż sprawa przedawni się – wypełnij formularz Super-Tax.pl. To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje.
Calavados Investments II sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-659), przy ul. Wł. Sikorskiego nr 2 - 8, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu,
VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000189044, identyfikującą się numerem Regon: 932963926, NIP 8971689847