ODZYSKAMY TWÓJ PODATEK ZA PRACĘ ZA GRANICĄ!

Zwrot podatku z Holandii

 

 

Pracowałeś legalnie w ostatnich latach w Holandii? Czy wiesz, że należy Ci się zwrot podatku? Holandia ma podpisaną umowę z rządem Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Dzięki czemu możesz odzyskać część swoich ciężko zarobionych w kraju tulipanów pieniędzy.

 

Aby uzyskać zwrot podatku z Holandii skorzystaj z formularza zamieszczonego na stronie. Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48 godzin i wyjaśni Ci dokładnie jak uzyskać zwrot podatku. Holandia posiada dosyć skomplikowane procedury podatkowe. Dlatego specjalnie dla Ciebie zebraliśmy wybitny zespół ekspertów, którzy uzyskają dla Ciebie zwrot podatku. Holandia i jej prawo podatkowe to dla nich chleb powszedni. Powierz nam załatwienie wszelkich formalności, a dzięki naszemu znaczącemu doświadczeniu na rynku uzyskasz zwrot podatku z Holandii.

 

Dzięki obyciu na polskim rynku i znajomość holenderskich procedur jesteśmy w stanie odzyskać Twoje pieniądze za prowizję porównywalnie mniejszą, niż może zaproponować Ci nasza konkurencja. Ponadto sami prześlemy Ci niezbędne dokumenty i poradzimy w jaki sposób powinieneś je wypełnić. Pytaj nas śmiało o pomoc – od tego jesteśmy. Jedyne dokumenty, które powinieneś już teraz mied, to Jaaropgaaf lub ostatnie rozliczenie miesięczne salaris. Jednakże, jeśli nie uzyskałeś tych dokumentów wcześniej, to my zrobimy to za Ciebie – za darmo! Zgłoś tylko taką potrzebę podczas rozmowy z naszym konsultantem, a ten wyjaśni Ci, jakie kroki należy podjąć, by umożliwić nam zdobycie tych dokumentów.

 

Spiesz się jednak! Zwrot podatku z Holandii przysługuje Ci jedynie za ostatnie 5 lat. Po tym okresie Twój zwrot podatku z Holandii ulegnie przedawnieniu i nie będzie już możliwe odzyskanie Twoich pieniędzy. Cała procedura zwrotu podatku w Holandii jest dosyć czasochłonna i skomplikowana, dlatego pozostaw to lepiej w rękach naszemu doświadczonemu zespołowi ekspertów. Z powodu specyfiki holenderskich urzędów skarbowych okres oczekiwania na zwrot podatku z Holandii może wynieść od 6 do 36 miesięcy, jednakże pamiętaj – dajemy Ci 100% gwarancję, że odzyskamy Twój należny zwrot podatku!

 

 

 

Jak to działa? Krok po kroku

 

  • Wypełnij formularz dostępny obok;
  • Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48 godzin od otrzymania Twojego zgłoszenia;
  • Prześlemy Ci komplet dokumentów, które wypełnisz i odeślesz do nas wraz z potrzebnymi kartami podatkowymi: Jaaropgaaf lub ostatnie rozliczenie miesięczne salaris (wyciąg z wypłat). 
  • Na zwrot należy czekać od 6 miesięcy do 36 miesięcy;
  • Pieniądze przelejemy na Twoje konto złotówkowe lub otrzymasz je przekazem pocztowym.

 

Pytania i odpowiedzi

 

Kiedy mogę starać się o zwrot podatku?


O zwrot podatku za pracę w Holandii możesz starać się przez cały rok. 

 

Jakich dokumentów potrzebuję?


Abyśmy mogli odzyskać Twój podatek za pracę w Holandii, będziemy potrzebowali jeden z poniższych  dokumentów:

 

  • Jaaropgaaf lub ostatnie rozliczenie miesięczne salaris.

 

Może się zdarzyć, że nie posiadasz dokumentacji pracodawcy. Nie oznacza to jednak, że nie można uzyskać zwrotu. Istnieje możliwość skontaktowania się z pracodawcą i uzyskania duplikatu dokumentów. Najlepiej jednak już podczas pracy w Holandii poinformować pracodawcę, że będziecie Państwo potrzebowali kartę podatkową. Można również napisać list do pracodawcy (w języku holenderskim, niemieckim lub angielskim) o wystawienie duplikatu, podając jednocześnie okres zatrudnienia. Jeżeli macie Państwo takie życzenie wystąpimy w Państwa imieniu o wystawienie niezbędnych dokumentów. W tym celu należy przesłać do nas kopię umowy o pracę lub rozliczenie miesięczne.

 

Ile będę czekał/ ła na swoje pieniądze?


Okres oczekiwania na zwrot podatku z Holandii wynosi od 6 miesięcy nawet do 3 lat. 

 

Za ile lat wstecz mogę otrzymać podatek?


Możemy odzyskać dla Ciebie zwrot podatku za 5 lat wstecz.

 

Jeżeli masz dodatkowe pytania – nasz konsultant chętnie na nie odpowie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CUF Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Wyspiańskiego 14/2, 60-750 Poznań, zarejestrowaną: Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS, KRS 0000303597, NIP 9721176202, o kapitale zakładowym 337500,00 zł, jako administratora danych, moich danych osobowych w celu przygotowania dla mnie ofert indywidualnych dotyczących odzyskiwania i realizacji zwrotu podatku i prowadzenia negocjacji odnośnie treści takich ofert, a w związku z tym także na przesłanie mi drogą elektroniczną informacji handlowych na temat usług CUF Sp. z o.o. i innych spółek uczestniczących w świadczeniu usług z tego zakresu. Zgoda obejmuje także zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i przekazywanie ich w/w podmiotom oraz ich przetwarzanie w przyszłości. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest CUF Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, dane będą przechowywane i przetwarzane na podstawie mojej zgody, w siedzibie administratora lub podmiotu przetwarzającego dane na jego zlecenie, oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Odzyskaj podatek z Super-Tax!
Jeżeli pracowałeś legalnie w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech - możesz odzyskać zwrot nadpłaconego podatku. Może on wynieść nawet 2500 zł!
Te pieniądze należą Ci się! Nie czekaj, aż sprawa przedawni się – wypełnij formularz Super-Tax.pl. To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje.
Calavados Investments II sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-659), przy ul. Wł. Sikorskiego nr 2 - 8, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu,
VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000189044, identyfikującą się numerem Regon: 932963926, NIP 8971689847