ODZYSKAMY TWÓJ PODATEK ZA PRACĘ ZA GRANICĄ!

Zwrot Podatku Niemcy

 

 

Republika Federalna Niemiec już od wielu lat jest bardo popularnym krajem, jeśli chodzi o tak zwaną emigrację zarobkową. Jeśli tak samo, jak wielu naszych zadowolonych klientów, też należysz do osób, które zdecydowały się zarobić większe pieniądze w Niemczech skontaktuj się z nami. Istnieje naprawdę ogromna szansa, że uda nam się odzyskać Twoje ciężko zarobione pieniądze, które oddałeś niemieckiemu fiskusowi, płacąc w Republice Federalnej Niemiec podatki. Nasi doświadczeni eksperci pomogą Ci uzyskać należny Ci zwrot podatku. Niemcy – posiadają dosyć skomplikowany system podatkowy, ale spokojnie! Zrobimy wszystko, byś otrzymał należny Ci zwrot podatku! Niemcy i ich system podatkowy nie mają dla naszych ekspertów najmniejszych tajemnic.

 

By uzyskać zwrot podatku z Niemiec skorzystaj z naszego formularza kontaktowego. Nasz konsultant zadzwoni na wskazany przez Cienie numer i pomoże Ci przebrnąć przez wszystkie stadia procedury, na końcu której otrzymasz należny Ci zwrot podatku. Niemcy w swoich procedurach podatkowych wymagają przedstawienia szeregu dokumentów, o które na szczęście nie musisz się martwić. Prześlemy Ci je na wskazany przez Ciebie adres i pomożemy w ich wypełnieniu. Upewnij się jedynie, że posiadasz u siebie w domu tzw. kartę podatkową (Lohnsteuerkarte) oraz zaświadczenie podatkowe (Besondere Lohnsteuerbescheinigung) lub Abrechnung. Jeśli nie możesz ich znaleźć lub nie otrzymałeś ich od swojego pracodawcy, to spokojnie – zajmiemy się tym. Za darmo skontaktujemy się z nim i zdobędziemy dla Ciebie te dokumenty.

 

Spiesz się jednak. Możesz starać się o zwrot podatku z Niemiec jedynie za ostatnie trzy lata podatkowe. Nie pozwól, by twój zwrot podatku z Niemiec się przedawnił, a Twoje pieniądze zostały w skarbcu Republiki Federalnej. Gwarantujemy Ci zwrot podatku w przeciągu od 3 do 6 miesięcy. Pieniądze otrzymasz w złotówkach na wskazany przez Ciebie numer konta bez dodatkowych opłat lub prześlemy Ci je przekazem pocztowym – sam wybierasz sposób wypłacenia Twoich pieniędzy. Dzięki czemu nie musisz martwić się realizacją obcego czeku w Polsce.

 

 

 

Jak to działa? Krok po kroku

 

Wypełnij formularz dostępny obok;

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48 godzin od otrzymania Twojego zgłoszenia;

Prześlemy Ci komplet dokumentów, które wypełnisz i odeślesz do nas wraz z potrzebnymi kartami podatkowymi:  

 

  • karta podatkowa (Lohnsteuerkarte),
  • zaświadczenie podatkowe (Besondere Lohnsteuerbescheinigung) lub Abrachnung.

 

UWAGA!!! Jeżeli nie posiadasz tych dokumentów – skontaktujemy się w Twoim pracodawcą i uzyskamy je dla Ciebie beż żadnych dodatkowych opłat.

Na zwrot należy czekać od 3 do 6 miesięcy;

Pieniądze przelejemy na Twoje konto złotówkowe lub otrzymasz je przekazem pocztowym.

 

Pytania i odpowiedzi 

 

Kiedy mogę starać się o zwrot podatku?


O zwrot podatku za pracę w Niemczech możesz starać się przez cały rok. 

 

Jakich dokumentów potrzebuję?


Abyśmy mogli odzyskać Twój podatek za pracę w Niemczech, będziemy potrzebowali jeden z poniższych  dokumentów:

 

  • karta podatkowa (Lohnsteuerkarte), 
  • zaświadczenie podatkowe (Besondere Lohnsteuerbescheinigung) lub Abrachnung.

 

UWAGA!!! Jeżeli nie posiadasz tych dokumentów – skontaktujemy się w Twoim pracodawcą i uzyskamy je dla Ciebie beż żadnych dodatkowych opłat.

 

Ile będę czekał/ ła na swoje pieniądze?


Okres oczekiwania na zwrot podatku z Niemiec wynosi  od 3 do 6 miesięcy. 

 

Za ile lat wstecz mogę otrzymać podatek?


Możemy odzyskać dla Ciebie zwrot podatku za 4 lata wstecz, czyli za lata podatkowe: 2007, 2008, 2009, 2010.

 

Jeżeli masz dodatkowe pytania – nasz konsultant chętnie na nie odpowie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CUF Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Wyspiańskiego 14/2, 60-750 Poznań, zarejestrowaną: Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS, KRS 0000303597, NIP 9721176202, o kapitale zakładowym 337500,00 zł, jako administratora danych, moich danych osobowych w celu przygotowania dla mnie ofert indywidualnych dotyczących odzyskiwania i realizacji zwrotu podatku i prowadzenia negocjacji odnośnie treści takich ofert, a w związku z tym także na przesłanie mi drogą elektroniczną informacji handlowych na temat usług CUF Sp. z o.o. i innych spółek uczestniczących w świadczeniu usług z tego zakresu. Zgoda obejmuje także zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i przekazywanie ich w/w podmiotom oraz ich przetwarzanie w przyszłości. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest CUF Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, dane będą przechowywane i przetwarzane na podstawie mojej zgody, w siedzibie administratora lub podmiotu przetwarzającego dane na jego zlecenie, oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.
Odzyskaj podatek z Super-Tax!
Jeżeli pracowałeś legalnie w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech - możesz odzyskać zwrot nadpłaconego podatku. Może on wynieść nawet 2500 zł!
Te pieniądze należą Ci się! Nie czekaj, aż sprawa przedawni się – wypełnij formularz Super-Tax.pl. To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje.
Calavados Investments II sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-659), przy ul. Wł. Sikorskiego nr 2 - 8, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu,
VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000189044, identyfikującą się numerem Regon: 932963926, NIP 8971689847